# Type minstens 2 karakters om te zoeken # Klik op enter om te zoeken of ESC om te sluiten

Boeken

(3 recensies)

Aan elkaar gewaagd

Cathy Marie Hake

Heb jij dit boek gelezen? Laat dan nu je recensie achter en maak kans op een gratis boek!

Jaar: 2017
Uitgever: De Parel
Categorie:

Beschrijving

Als haar bedrog aan het licht komt, verandert alles en blijken ze opeens aan elkaar gewaagd te zijn…

Lady Sydney Hathwell had zich niet kunnen voorstellen dat ze ooit mannenkleding zou aantrekken, maar als haar oom Fuller op het verkeerde been wordt gezet door haar naam en aanneemt dat ze man is, lijkt dat het antwoord op haar problemen. Als ‘Syd’ reist ze af naar Texas, met de bedoeling zich zo snel mogelijk te ontdoen van haar vermomming, maar het gearrangeerde huwelijk dat ze is ontvlucht, haar ooms houding ten opzichte van het schone geslacht en haar eigen trots dwingen haar om de schijnvertoning veel langer dan ze had bedacht op te houden.

Tim Creighton is ontsteld wanneer hij de spichtige knaap in het oog krijgt. Moet dat papkind Fullers neef voorstellen? Dankbaar voor het feit dat zijn baas er niet is om getuige te zijn van de aankomst van zijn nieuwe familielid, besluit Tim om hem te veranderen in een man die respect afdwingt.

Als Sydneys ware identiteit wordt onthuld, is Tim niet van plan om haar ook nog maar iets wat enigszins mannelijk is te laten doen. Maar Sydney laat zich niet zomaar aan de kant zetten en al snel blijkt dat ze nogal aan elkaar gewaagd zijn…

Voor de liefhebbers van Karen Witemeyer en Deeanne Gist.

3 recensies/beoordelingen van Aan elkaar gewaagd

  1. Myrthe023

    Myrthe023

  2. Lynette.

    Lynette.

  3. Corinda

    Super boek, erg goed geschreven! Lijn in het verhaal is goed te begrijpen.

Voeg een recensie of beoordeling toe

De nieuwste christelijke boeken in je mailbox.

Schrijf je net als 4.065 anderen in voor onze nieuwsbrief met boekentips.