# Type minstens 2 karakters om te zoeken # Klik op enter om te zoeken of ESC om te sluiten

Boeken

Bijna-elke-dagboek voor moeders en vaders

Jolanda Spek, Margit Melse, Rolf Robbe

Heb jij dit boek gelezen? Geef dan nu je beoordeling. Je maakt met een recensie iedere maand kans op een boek!

Wil je dit boek kopen, zoek het bij Bol, Fakkel, Ichthus of gebruik onze boekhandelzoeker voor een winkel bij jou in de buurt.

Publicatiedatum: 24 maart 2020
Jaar: 2020

Waar gaat het boek over?

“Bijna-elke-dagboek voor moeders en vaders’ van Rolf Robbe, Jolanda Spek en Margit Melse is een dagboek voor ouders die zich in hun opvoeding willen laten leiden door de Bijbel. Het bevat voor elke week vijf overdenkingen, veertig weken lang. Je kind is je alles waard, of het nu nog in de wieg ligt of al aan de studie is. Je wilt dat zij of hij opgroeit tot een mooi mens dat geniet van Gods goede gaven en dat iets wil betekenen voor anderen. Maar wat kun jij daaraan doen? Hoe ben je een goede ouder? We lezen in de Bijbel hoe Jezus zelf ons leert leven met Hem. Ook kunnen we Bijbels licht laten schijnen over al die opvoedingskwesties die we tegenkomen, van pesten en ruzie tot vriendschap en belonen.

Recensies en beoordelingen

Er zijn nog geen recensies of beoordelingen.

Geef als eerste een recensie of beoordeling van “Bijna-elke-dagboek voor moeders en vaders”
ADVERTENTIE
Ontvang persoonlijke aanbevelingen!

Ontvang persoonlijke aanbevelingen!

Log in of maak een gratis account aan en ontdek boeken die perfect bij jou passen. Begin vandaag nog met het vinden van je volgende favoriete verhaal!