# Type minstens 2 karakters om te zoeken # Klik op enter om te zoeken of ESC om te sluiten

Boeken

De vloek van kasteel Vrijborgh

Michelle Visser

Heb jij dit boek gelezen? Laat dan nu je recensie achter en maak kans op een gratis boek!

Publicatiedatum: 7 juni 2023
Jaar: 2023
Uitgever: Zomer & Keuning

Beschrijving

Zal Beatrijs haar geliefde ooit nog terugzien? ‘De vloek van kasteel Vrijborgh’ van Michelle Visser is een historische roman vol spanning en romantiek in middeleeuws Nederland.

‘De vloek van kasteel Vrijborgh’ van Michelle Visser is een middeleeuwse roman vol sfeer en spanning, perfect voor fans van Ken Follet en Femke Roobol.

Het is 1323. De wrede ridder Jan probeert vanuit kasteel Vrijborgh zijn macht te vergoten over Deventer, Zwolle en Kampen. Zijn kinderen huwelijkt hij uit om zijn positie te verbeteren. Wanneer jongste dochter Beatrijs zich wil huwen met een ongeschikte kandidaat, zet Jan haar gevangen in een klooster. Als daarna de pest uitbreekt, is niemand zijn leven meer zeker. Is er toch hoop dat Beatrijs haar geliefde terugziet?

Recensies en beoordelingen

Er zijn nog geen recensies of beoordelingen.

Geef als eerste een recensie of beoordeling van “De vloek van kasteel Vrijborgh”

De nieuwste christelijke boeken in je mailbox.

Schrijf je net als 4.089 anderen in voor onze nieuwsbrief met boekentips.