# Type minstens 2 karakters om te zoeken # Klik op enter om te zoeken of ESC om te sluiten

Boeken

(1 recensie)

Dochter van het Derde Rijk

Melanie Dobson

Heb jij dit boek gelezen? Laat dan nu je recensie achter en maak kans op een gratis boek!

Publicatiedatum: 11 mei 2021
Jaar: 2021
Uitgever: KokBoekencentrum

Beschrijving

Een spannende Tweede Wereldoorlog-roman waarin liefde en loyaliteit de hoofdrol spelen.

‘Dochter van het Derde Rijk’ van Melanie Dobson begint vlak voor de Tweede Wereldoorlog, wanneer het meisje Lilly wordt ontvoerd. Archeologe Hanna Tillich wordt gedwongen om Lilly te adopteren, met een SS-officier te trouwen en in een museum in Neurenberg te gaan werken. Deze gebeurtenissen zetten haar leven op zijn kop en zorgen ervoor dat ze haar vraagtekens begint te zetten bij het naziregime. Maar vraagtekens zijn gevaarlijk.

Tachtig jaar later helpt Lilly onderzoeker Ember Ellis met haar onderzoek naar de holocaust. Ember helpt op haar beurt Lilly om haar gefragmenteerde herinneringen aan die tijd een plek te geven. Ondertussen moet Ember de confrontatie aangaan met haar eigen verleden, inclusief één persoon die haar het liefst voor altijd het zwijgen zou opleggen…

‘Dochter van het Derde Rijk’ is een spannende dual time oorlogsroman, perfect voor lezers van Diny Costeloe en Jenna Blum.

1 recensie/beoordeling van Dochter van het Derde Rijk

  1. Nita

    Nita

    Boeiend boek. Gaf ook inzicht hoe het leven voor Duitsers eruit zag tijdens WII.. Zeker de moeite waard.

Voeg een recensie of beoordeling toe

De nieuwste christelijke boeken in je mailbox.

Schrijf je net als 4.106 anderen in voor onze nieuwsbrief met boekentips.