# Type minstens 2 karakters om te zoeken # Klik op enter om te zoeken of ESC om te sluiten

Boeken

Er brandt nog licht

Jan Karon

Heb jij dit boek gelezen? Geef dan nu je beoordeling. Je maakt met een recensie iedere maand kans op een boek!

Wil je dit boek kopen, zoek het bij Bol, Fakkel, Ichthus of gebruik onze boekhandelzoeker voor een winkel bij jou in de buurt.

Jaar: 2017
Uitgever: Voorhoeve

Waar gaat het boek over?

Er brandt nog licht’ van Jan Karon is het tweede deel in de serie ‘Welkom in Mitford’ en staat garant voor uren ontspannen leesplezier.

Father Tim is de dominee van het dorpje Mitford. Hij kan het niet langer ontkennen: hij is verliefd op zijn buurvrouw Cynthia Coppersmith. Maar het pad van de liefde gaat niet over rozen – Father Tim moet heel wat hobbels nemen. Ondertussen achtervolgt een rijke weduwe hem meedogenloos met stoofschotels en uitnodigingen. Een mysterieuze nicht uit Ierland neemt, geheel onaangekondigd, haar intrek in de pastorie. Het barre winterweer houdt Cynthia lange tijd ver weg van huis. En het lieflijke leven in Mitford wordt bedreigd door moderne, stadse plannen.

“Er brandt nog licht’ is het los te lezen vervolg op ‘Thuis in Mitford’. Opnieuw toont Jan Karon haar talent voor het vertellen van verhalen en creëert ze warme, levenslustige personages. Mitford is zo’n pittoresk dorpje waar iedereen van droomt.

Recensies en beoordelingen

Er zijn nog geen recensies of beoordelingen.

Geef als eerste een recensie of beoordeling van “Er brandt nog licht”
ADVERTENTIE
Ontvang persoonlijke aanbevelingen!

Ontvang persoonlijke aanbevelingen!

Log in of maak een gratis account aan en ontdek boeken die perfect bij jou passen. Begin vandaag nog met het vinden van je volgende favoriete verhaal!