Beschrijving
Nunspeet, 1943. Mentje is niet blij met de vreemde mensen die vader in het geheim op de stalzolder van hun boerderij laat wonen. Op een dag gaat het helemaal mis. De soldaten halen iedereen weg – behalve Mentje.
Na een angstige vlucht komt ze midden in de nacht in een geheim dorp in de bossen, waar tientallen joodse mensen verborgen zitten. Maandenlang blijft ze daar wonen, tot het te gevaarlijk voor haar wordt en Mentje naar Arnhem moet. Maar hoe lang zal het daar veilig zijn? En hoe moet vader haar nu vinden als hij vrij komt?
Trijnie –
Heel indrukwekkend boek.
chris10e –
Elza de Haas –
Prachtige roman uit de tweede wereldoorlog. Wat maakt dit meisje veel mee en slaat ze zich ondanks alles er geweldig door heen. Moedig, chrjstelijk. Dapper! Geweldig om te lezen. Geweldige schrijfster Irma Joubert. Elza de Haas.