# Type minstens 2 karakters om te zoeken # Klik op enter om te zoeken of ESC om te sluiten

Boeken

Moord in de Alblasserwaard

Jan W. Klijn

Heb jij dit boek gelezen? Geef dan nu je beoordeling. Je maakt met een recensie iedere maand kans op een boek!

Wil je dit boek kopen, zoek het bij Bol, Fakkel, Ichthus of gebruik onze boekhandelzoeker voor een winkel bij jou in de buurt.

Publicatiedatum: 16 augustus 2019
Jaar: 2019
Uitgever: Zomer & Keuning
Categorie:

Waar gaat het boek over?

De roman “Moord in de Alblasserwaard’ van Jan W. Klijn verscheen al voor het eerst in 1994 en kende zes herdrukken. Deze compleet vernieuwde heruitgave verschijnt gelijktijdig met de andere kant van het verhaal, “Onrecht in de Alblasserwaard’. “Moord in de Alblasserwaard’ is gebaseerd op de roofmoord in 1965 op Arie Blokland, een 46-jarige veevoeder- en fouragehandelaar uit de Alblasserwaard. Op basis van krantenartikelen verweeft Jan W. Klijn in deze roman feit en fictie over een meedogenloze moord op een gewaardeerde boer en een slinkse moordenaar wiens plan anders uitpakt dan hij had gedacht.

Recensies en beoordelingen

Er zijn nog geen recensies of beoordelingen.

Geef als eerste een recensie of beoordeling van “Moord in de Alblasserwaard”
ADVERTENTIE
Ontvang persoonlijke aanbevelingen!

Ontvang persoonlijke aanbevelingen!

Log in of maak een gratis account aan en ontdek boeken die perfect bij jou passen. Begin vandaag nog met het vinden van je volgende favoriete verhaal!