# Type minstens 2 karakters om te zoeken # Klik op enter om te zoeken of ESC om te sluiten

Boeken

Niet van hier

Mira de Boer

Heb jij dit boek gelezen? Geef dan nu je beoordeling. Je maakt met een recensie iedere maand kans op een boek!

Wil je dit boek kopen, zoek het bij Bol, Fakkel, Ichthus of gebruik onze boekhandelzoeker voor een winkel bij jou in de buurt.

Thema: Oorlog
Jaar: 2018
Uitgever: Ark Media
Categorie:

Waar gaat het boek over?

Een vrouw heeft een beroerte gekregen en ligt negen dagen lang in coma. Ze kan niets meer, alleen maar liggen en naar het plafond kijken, verdwaald in herinneringen. Is dit het einde van haar leven? Heeft ze het ten volle geleefd?

Niet van hier is een kroniek over de familie van Mira. Het beschrijft hoe haar oma Maria vanuit het Nederlandse Den Haag terechtkwam in het provinciale Vlaamse Ninove. Zij trouwde, leefde samen met haar man als protestanten tussen de katholieken en zij kregen een schare kinderen. Een boeiend portret over het harde leven rondom de twee Wereldoorlogen. Een boek dat je laat lachen en huilen, boeiend en herkenbaar voor iedereen die genoten heeft van de verhalen van zijn (groot)ouders.

Mira de Boer is getrouwd met Mark en heeft drie kinderen. Zij spreekt regelmatig voor groepen en gemeentes en schrijft blogs voor vrouwennetwerken. Eerder schreef ze twee boekjes om vrouwen uit te dagen uit hun christelijke bubbel te komen. Met deze roman boort zij een breder publiek aan. Meer informatie over haar is te vinden op www.miradeboer.nl.

Recensies en beoordelingen

Er zijn nog geen recensies of beoordelingen.

Geef als eerste een recensie of beoordeling van “Niet van hier”
ADVERTENTIE
Ontvang persoonlijke aanbevelingen!

Ontvang persoonlijke aanbevelingen!

Log in of maak een gratis account aan en ontdek boeken die perfect bij jou passen. Begin vandaag nog met het vinden van je volgende favoriete verhaal!